Народилася 27 березня 1960 року в с. Ново-Семенів Білогірського району Хмельницької області.

В 1981 році закінчила Херсонський державний педагогічний інститут за кваліфікацією вчитель фізики.

В 1994 році закінчила Кам’янець-Подільський педагогічний інститут факультет перепідготовки за спеціальністю психологія, присвоєно кваліфікацію - практична психологія в галузі освіти.

Трудову діяльність розпочала в 1981 році на посаді вчителя фізики в Юровецькій середній школі Хмельницької області.

Працювала секретарем–зав.відділом учнівської молоді та піонерів Білогірського райкому ЛКСМУ, консультантом Білогірської районної Ради народних депутатів.

З серпня 1994 по лютий 1997 року – профконсультант І категорії, провідний профконсультант відділу профконсультації Хмельницького обласного центру профорієнтації населення.

З лютого 1997 року по серпень 2003 року працює на посаді начальника відділу організації профорієнтації населення, відділу організаційної роботи та взаємодії з соціальними партнерами та громадськістю.

З грудня 2003 року – заступник директора – начальник відділу організаційної роботи та взаємодії з соціальними партнерами та громадськістю, а з серпня 2004 року – заступник директора обласного центру зайнятості.

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики України з врученням пам’ятного знака «За сумлінну працю» (у 2004 році), грамотами та подякою ОЦЗ, ДЦЗ та облдержадміністрації (2000, 2003, 2004 р.), Почесною грамотою Державного центру зайнятості у 2005 році та Хмельницької обласної ради у 2006 році, Почесною грамотою обласного центру зайнятості у 2007 році. З нагоди 17-ї річниці створення Державної служби зайнятості нагороджена відзнакою Державного центру зайнятості «Занесення на дошку пошани Державного центру зайнятості» (2007 рік). У 2008 році – відзнакою ДЦЗ «За бездоганну службу», у 2009 році – Почесною грамотою ДЦЗ з врученням нагрудного знаку «Почесна грамота ДЦЗ» та відзнакою Хмельницького обласного центру зайнятості «Занесення на дошку пошани», у 2010 році оголошено Подяку Прем’єр – міністром України. У грудні 2010 року нагороджена Почесною грамотою Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, відзнакою Міністерства праці та соціальної політики України „Знак пошани”. В 2011 році нагороджена Почесною грамотою Хмельницької обласної ради та Почесною грамотою Міністерства соціальної політики України.