В Ізяславському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для учнів 9-х класів Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст., Васьковецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с, Радошівської ЗОШ І-ІІІст. Основна мета заходу - ознайомлення з послугами, які надає служба зайнятості, професіями та спеціальностями, що користуються попитом.

Розпочала зустріч заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Ізяславського РЦЗ Ольга Архипюк, яка ознайомила учнів з інформацію про ситуацію на ринку праці, особливостями працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці,  можливістю їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України. А фахівець з профорієнтації РЦЗ Юлія Цибуля провела екскурсію центром зайнятості та ознайомила з роботою кожного відділу, їх функціями та основними завданнями.

Учні ретельно ознайомилися з розміщеною на стендах інформацією про вакансії, з паспортами ринкоутворюючих підприємств, установ і організацій тощо.

Особливу увагу учнів фахівці центру звернули на ризики роботи за кордоном, негативні наслідки нелегальної праці. Також старшокласників поінформували про можливість безкоштовного вивчення англійської мови на базі он-лайн платформи «Lingva.Skills» та реєстрації на Інтернет-платформі для навчання на відкритих он-лайн курсах «Prometeus». Під час заходу транслювались анімаційні профорієнтаційні відеоролики.

В рамках Дня відкритих дверей центру зайнятості була проведена групова профконсультація із застосуванням психодіагностичного тестування, в якій взяли участь усі бажаючі дізнатися за допомогою психологічних методик про свої здібності і нахили.

Даним профорієнтаційним заходом старшокласники були задоволені від якого отримали масу позитивних вражень, а також отримали роздатковий матеріал, який стане їм у пригоді при виборі майбутнього трудового шляху.

У Дні відкритих дверей взяли участь 25 учнів.

 

За матеріалами Ізяславського РЦЗ  

Анонс/Подія: 
Подія