оп

За ініціативою Агенції регіонального розвитку Хмельницької області  14 червня 2019 року відбувся лекторій на тему: «Стань персональним брендом», головним спікером якого стала ТОП-фахівець України з PR, фахівець з особистого бренду, ідеолог успішних проектів Тетяна Люлька. До участі у лекторії було запрошено власників бізнесу, експерти у бізнесі, громадські діячі, підприємці-початківці, партнерські організації.  Участь у вищезгаданому лекторії взяла заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Хмельницького обласного центру зайнятості Л.Каліновська.

Під час зібрання спікер Т.Люлька на особистому досвіді продемонструвала етапи, які вона спільно із командою пройшла для побудови власного бренда. Зосередила увагу учасників лекторію на основних складових, які важливо врахувати під час побудови бренда для подальшого успішного його впровадження. Окрема увага була присвячена поняттю ведення PR компанії та PR проектів.

Основним посланням зібрання стало: «Яку роботу ти б не виконував ти маєш робити її із задоволенням, тоді вона буде завжди зроблена якісно».

Анонс/Подія: 
Подія