Саме з метою допомоги у підборі працівників для ПП «Аграрна компанія 2004»  (Лісоводський комбікормовий завод) у Городоцькому районному центрі зайнятості відбулась міні-ярмарка вакансій.

      Директор центру зайнятості Анатолій Вандоляк охарактеризував ситуацію на ринку праці, професійно-кваліфікаційний склад безробітних на обліку в центрі зайнятості, зазначив, що 66% безробітних становлять жителі сільської місцевості та 49% - жінки. Особлива проблема сьогодення - існуючий дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили.

    Продовжив захід директор приватного підприємства Олег Поліщук. Він ознайомив пошукачів роботи з умовами праці підприємства, обов'язками працівників,  навиками якими мають володіти підлеглі, пакетом соціальних гарантій, розміром оплати праці. «На сьогодні існує потреба у кваліфікованій робочій силі на вакантні посади начальника цеху, техніка-лаборанта, майстра зміни», - наголосив О.Поліщук. 

   В кінці заходу відбулось анкетування безробітних. Дві особи із числа безробітних виявили бажання працювати на даному підприємстві.

   У заході взяли участь 10 осіб.

 

За інформацією Городоцького РЦЗ

Анонс/Подія: 
Подія