Нещодавно фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості ознайомили учнів 9-11 класів Славутського НВК (ліцей – «Успіх») з професіями майбутнього та основними правилами побудови успішної кар’єри.

Фахівець центру зайнятості Ярослав Терновий поінформував випускників про ситуацію на ринку праці та ознайомив з актуальними професіями майбутнього, показав  профорієнтаційні анімаційні відеоролики. Я.Терновий звернув увагу на важливості розвивати в собі, як  «SOFT SKILLS» (м’які навички) так і «HARD SKILLS (тверді навички). «Якщо ми подивимося на  професійну кар’єру кожної успішної людини, наприклад:  Генрі Форда, Коко Шанель, Стіва Джобса, Стівена Кінга, Ліонеля Мессі тощо, то варто зауважити, що у формулі успіху наявність одних лиш професійних умінь та навичок недостатня, без прояву наполегливості, величезної сили волі, віри в себе та уміння піднятися та йти в перед через можливі труднощі. Адже саме це і є визначальним фактором успіху, складає його основу, без якої мало хто міг би стати успішним в тій чи іншій сфері професійної діяльності!», - підкреслив фахівець центру зайнятості.

На завершення, школярам презентували нову платформу з профорієнтації та побудови кар’єри «http://profi.dcz.gov.ua», де кожен будь-де може безкоштовно продіагностувати свої схильності до професій, психологічні здібності, більш глибоко зрозуміти свої інтереси.

Також під час заходу було розповсюджено буклети, які інформують про послуги Державної служби зайнятості й, сподіваємось,  разом із усім сказаним  допоможуть майбутнім випускникам зробити вірний крок у різномаїтті професій та спеціальностей!

Участь у заході взяли 70 учнів.

За матеріалами Славутського  МРЦЗ

Анонс/Подія: 
Подія