В ході реалізації комплексного профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії» фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості провели профорієнтаційний урок для учнів 8-11 класів Крупецького НВК.

Провідний фахівець з профорієнтації Ярослав Терновий поінформував про  актуальні професії сучасного ринку праці, професії майбутнього України та світу, надав дієві поради щодо вибору майбутнього фаху з урахуванням вмінь, навичок та ситуації на ринку праці. Школярам презентували сучасну платформу з профорієнтації та побудови кар’єри http://profi.dcz.gov.ua , де кожен будь-де може безкоштовно продіагностувати свої схильності до професій, психологічні здібності та інтереси, отримати поради щодо вибору майбутньої професії.

На завершення заходу шкільна молодь отримала буклети та інші друковані матеріали, які інформують про послуги Державної служби зайнятості, а також профорієнтаційні матеріали. Активність учнів, котрі охоче ділилися своїми професійними планами на майбутнє й мріями успішного та щасливого професійного життя ще раз підтвердила актуальність даного заходу й дала надію на його позитивний вплив на вірний вибір школярами свого майбутнього покликання!

Кількість учасників заходу - 46 учнів.

За інформацією Славутського МРЦЗ

Анонс/Подія: 
Подія