14 та 28 березня в Кам’янець-Подільському міському центрі зайнятості відбулися тренінги для працівників під назвою "Психологія стресу та способи боротьби з ним". Вміння чинити опір різним стресовим ситуаціям, не панікувати, діяти спокійно і раціонально ось основна мета тренінгів.

«Фахівці служби зайнятості працюють з соціально вразливою категорією людей, і для того, щоб успішно виконувати свою роботу мають бути врівноваженими та толерантними до клієнтів», – такими словами розпочала тренінг провідний фахівець з профорієнтації Наталія Ільєва.

Учасники ознайомились з поняттям "стрес" та "стресостійкість", розглянули стадії стресу, як правильно діагностувати стресові стани та застосовувати на практиці техніку зниження емоційної напруги. Найбільше сподобались вправи методики TRE та арт-терапія, за допомогою яких фахівці дізналися як правильно зняти м’язову та емоційну напругу.

Наприкінці заходу учасники дійшли висновку, щоб бути стійким до стресу потрібно мати адекватну реакцію на події, а в разі необхідності мобілізувати свою психіку і діяти розсудливо. Завжди контролювати свій емоційний стан та  дотримуватись правил психологічної безпеки.

За матеріалами Кам’янець-Подільського МЦЗ

Анонс/Подія: 
Подія