оп

30 липня в рамках інформаційної акції «Лабіринт можливостей», яка проводилася до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, у Кам’янець-Подільському міському центрі зайнятості проведено семінар з питань запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці. Організатори заходу – міський центр зайнятості, Кам’янець-Подільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Кам’янець-Подільський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги.

Мета семінару – підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища осіб, які стали жертвами цього злочину, а також заохочування людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Безробітним було розкрито зміст понять «торгівля людьми», «дитяча праця» та ознайомлено з законодавчими засадами з метою протидії методам, формам та етапам вербування, шахрайства, експлуатації людини та причини, що цьому сприяють. Також, надано рекомендації, як убезпечити себе при працевлаштуванні за кордон, щоб не стати жертвою зловмисників. Потрібно перевіряти законність діяльності посередників та роботодавця, уважно читати трудову угоду та обов’язково залишати детальну інформацію родичам та знайомим.

По закінченню семінару учасникам, у кількості 17 осіб, надано інформаційні матеріали щодо підвищення обізнаності про безпечну міграцію, працевлаштування за кордоном тощо.

Слід зазначити, що наразі діє «гаряча лінія» 0-800-50-99-66, зателефонувавши на яку можна отримати консультації фахівців, зокрема з питань, пов’язаних із запобіганням нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми.

За матеріалами  Кам’янець-Подільського МЦЗ

Анонс/Подія: 
Подія