оп

10 червня 2019 року, в рамках виконання Угоди про співробітництво між Хмельницьким обласним центром зайнятості, Департаментом охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницьким обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів та Хмельницьким обласним центром медико-соціальної експертизи (далі - МСЕК), начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Хмельницького обласного центру зайнятості Інна Шевель взяла участь у засіданні Хмельницької обласної МСЕК.

Під час засідання розглядались питання щодо коректного оформлення індивідуальної програми реабілітації інваліда та доцільності направлення осіб з інвалідністю на професійне навчання за кошти Фонду соціального захисту інвалідів.

Довідково: протягом січня-травня 2019 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористались 2257 осіб з інвалідністю. З них працевлаштовано 458 осіб, в тому числі 10 осіб започаткували власну справу за сприяння служби зайнятості та 16 – із здійсненням компенсації роботодавцю ЄСВ. Проходили професійне навчання – 172 особи; брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру – 221 особа з інвалідністю.

За матеріалами відділу організації сприяння працевлаштування Хмельницького ОЦЗ

Анонс/Подія: 
Подія