Відбулася робоча зустріч директора Красилівської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Оксани Римарчук з директором ліцею Лесею Маланчак в ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей». Також, у заході взяли участь начальник відділу активної підтримки безробітних Вікторія Валігура районної філії та заступник директора ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей» Леся Бровчук.
Мета зустрічі - підвищення конкурентоспроможності осіб віком старше 45 років, шляхом надання ваучерів на перепідготовку та підвищення кваліфікації.
В ході зустрічі обговорювалися питання про умови договору на навчання в навчальному закладі, виконання освітньої програми (у разі навчання за денною та вечірньою формою), перелік професій за якими є можливість професійного навчання з даного напрямку, а саме: кухар (перепідготовка та підвищення кваліфікації), електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (підвищення кваліфікації), тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (підвищення кваліфікації).
За матеріалами Красилівської районної філії Хмельницького ОЦЗ