12.07.2019 | 14:44

Днями у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Еко Ленд» було весело та гамірно, адже до відпочивальників завітали фахівці з Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості,  Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького ОЦЗ та міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.

Розпочала захід директорка Кам’янець-Подільського міського   центру зайнятості Наталія Постова, яка розповіла про послуги, які надає служба зайнятості молоді та разом з фахівцями  центру зайнятості запропонувала учасникам поринути у дивовижний світ професій з конкурсами та іграми.

 Для найменших відпочивальників організували конкурс малюнку на асфальті «Професії своєї мрії», а для дітей шкільного віку провели гру з професійного самовизначення «Вибір професії, або задача з багатьма невідомими».

Юрисконсульт центру соціальної служби сім’ї, дітей та молоді Яна Арнаут поінформувала учасників заходу про правове поле для молоді.

Дуже цікавим та пізнавальним став семінар-тренінг волонтера-психолога Оксани Стрільчук «Медіа безпека».

Усіх бажаючих зорієнтуватися у професійному самовизначенні за допомогою тестування радо зустрічали в Мобільному центрі зайнятості фахівці Леся Нечитайло та Леся Волкова.  Із кольорового гороскопу діти дізнались про  професійні рекомендації для свого знаку зодіаку.

Захід пройшов у цікавій та не вимушеній атмосфері, діти отримали позитивні враження та подякували організаторам за можливість весело та з користю провести свій відпочинок.

За матеріалами Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості