14.08.2019 | 15:27

Фахівці Нетішинської міської філії докладають чимало зусиль у вирішенні питання сприяння працевлаштуванню молоді. Адже ця категорія безробітних  часто виявляється неконкурентоспроможною на ринку праці. Серед чинників, що впливають на зайнятість молоді є: відсутність навиків чи досвіду роботи, невміння презентувати свої професійні навички та знання, невпевненість у власних силах.

Подолати такі перешкоди на шляху до працевлаштування допомагає служба зайнятості.

Так, молода жителька міста Нетішин – Надія Вакуленко, працювала в дитячому навчальному закладі вихователем, але звільнившись з роботи у липні 2016 року, довгий час не могла працевлаштуватися за фахом та у березні 2019 року звернулася за допомогою  до Нетішинської міської філії Хмельницького ОЦЗ. В ході проведення співбесіди кар'єрний радник виявив у Надії високий потенціал  та високий рівень мотивації до працевлаштування, проте підходящих вакансій не було. Згодом до центру зайнятості звернулася приватний підприємець Оксана Сидорчук – керівник Центру розвитку «Clever Space», її зацікавило резюме Надії, однак тривала перерва в роботі передбачала відновлення практичних навичок роботи.  Фахівці філії  запропонували укласти трьохсторонній договір на професійне навчання  безпосередньо у роботодавця. Під час стажування безробітна адаптувалась до умов праці та колективу, відновила навички проведення розвивальних занять з дітьми дошкільного віку. Після успішного завершення стажування Надія отримала омріяну роботу.

 Приватний підприємець Оксана Сидорчук задоволена роботою свого нового працівника та вдячна службі зайнятості за якісний підбір кадрів та тісну співпрацю.

За матеріалами Нетішинської міської філії хмельницького ОЦЗ