18.03.2020 | 15:50

У кожної молодої людини – свій шлях до професійного успіху. Започаткування власного бізнесу – крок сміливих, який в подальшому забезпечує не тільки місцем роботи, а й допомагає професійно реалізуватися.

Сьогодні ми познайомимо вас з жителем міста Кам’янець-Подільського Сергієм  Починком успішним підприємцем, який має власний магазин.

Свій трудовий шлях Сергій розпочав з 2005 року. Пропрацювавши вчителем історії і правознавства, інженером з охорони праці, менеджером зі збуту чоловік вирішив працювати «на себе». Після звільнення з останнього місця роботи, у квітні 2019 року,  він звернувся до Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

Опісля консультацій фахівців філії, участі у низці цікавих семінарів орієнтованих на підприємницьку діяльність, тренінгів та профдіагностичного тестування, Сергій  вирішив відкрити власну справу. А витримка, працьовитість, професіоналізм, бажання вчитися чогось нового, прагнення до вдосконалення допомогли йому освоїти ази бізнесу. Згодом написав та захистив бізнес-план на тему: «Реалізація продовольчих товарів».

 В серпні 2019 року зареєструвався, як суб’єкт підприємницької діяльності  та отримав від державної служби зайнятості одноразову виплату допомоги по  безробіттю для започаткування власної справи.

 За кошти одноразової виплати допомоги та власні заощадження, придбав необхідне обладнання та орендував приміщення для відкриття магазину. Відрадно, що його діяльність є економічно обґрунтованою та затребуваною на місцевому ринку, про що свідчать численні відгуки вдячних клієнтів, котрі є постійними покупцями його продукції.

 «Наполегливість у досягненні мети, віра в себе та успіх своєї справи – головні складові бізнесу»,- каже Сергій Починок.

 

За матеріалами Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького ОЦЗ