24.03.2020 | 13:43

 Вдалим прикладом відкриття власної справи за сприяння служби зайнятості є історія колишньої безробітної Ольги Лапко, а сьогодні власниці швейного цеху.

Пані Ольга має вищу освіту, закінчила Буковинський державний фінансово-економічний інститут за спеціальністю «економіст», тривалий час працювала страховим агентом, менеджером та контролером-касиром. Залишившись без роботи, у травні 2019 року, звернулася по допомогу у працевлаштуванні до  Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

Серед послуг, які надає служба зайнятості, жінку зацікавила можливість отримати одноразову допомогу для започаткування підприємницької діяльності. Перебуваючи на обліку почала відвідувати   семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність «Як розпочати власний бізнес», тренінги, пройшла профорієнтаційне тестування на  підприємницький потенціал.  Згодом написала бізнес-план на тему: «Організація швейного цеху масового пошиття одягу» успішно  захистила його  на засіданні комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

І вже у вересні  2019 року зареєструвалася як фізична особа-підприємець та отримала одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної справи.

Отримавши допомогу по безробіттю пані Ольга відкрила швейний цех, а її працелюбність, креативність, високий професіоналізм надали можливість зробити свій бізнес успішним.

О.Лапко  не  тільки фізична особа-підприємець, а й роботодавець, яка продовжує подальшу співпрацю з Старокостянтинівською міськрайонною філією. Має найманих працівників працевлаштувала за допомогою міськрайонної філії 4 безробітних, а  на  2 осіб отримала компенсацію витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’якове державне соціальне страхування за  новостворені робочі місця. На запрошення фахівців філії  бере активну  участь у семінарах для роботодавців, засіданнях круглих столів тощо.

«Усім, хто планує започаткувати власну справу,  бути наполегливим у досягненні своєї мети, не боятися труднощів та вірити у себе та свій  успіх,» - радить успішна жінка – підприємниця Ольга Лапко.

За матеріалами Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ