18.10.2021 | 15:02

 

На замовлення роботодавця Логістичного центру ТОВ «Епіцентр К» смт Калинівка Київської області, 13 жовтня, в Дунаєвецькій районній філії відбувся мініярмарок вакансій, на який було запрошено 24 безробітних осіб.

Представники Логістичного центру ТОВ «Епіцентр К», а саме фахівець з підбору персоналу Яна Лимарьова та заступник керівника складу Олександр Пономаренко ознайомили присутніх з актуальними вакансіями комплектувальника та вантажника, умовами та особливостями праці, рівнем заробітної плати, соціальними гарантіями, вимогами до претендентів на роботу та перспективами кар’єрного росту. Представники роботодавця звернули увагу на наявність безкоштовного комфортабельного гуртожитку, їдальні та спецодягу для своїх працівників.

Під час мініярмарку вакансій претенденти на роботу активно вели діалог з представниками роботодавця, який згодом переріс у співбесіду. Зокрема 9 осіб заповнили анкети кандидата для працевлаштування.

Представники Логістичного центру ТОВ «Епіцентр К» задоволені оперативною роботою спеціалістів центру зайнятості та запрошують до співпраці інших бажаючих для укомплектування актуальних вакансій. За більш детальною інформацією претенденти можуть звертатись до Дунаєвецької районної філії Хмельницького ОЦЗ за адресою: м.Дунаївці, вул Шевченка 88б, тел.(03858) 3- 12-58, 3-44-79.

За матеріалами Дунаєвецької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості