25.10.2021 | 14:58

Безпосереднє спілкування працедавців з шукачами місця праці дозволяє одним сформувати кадровий потенціал, а іншим – змінити статус безробітного на працівника.

Нещодавно в Хмельницькому міському центрі зайнятості відбулись мініярмарки вакансій на замовлення ТОВ «Еверест СК» та ТОВ «АТБ-Маркет» з потенційними працівниками.

Спеціалісти центру зайнятості охарактеризували ситуацію на локальному ринку праці, ознайомили з напрямами професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, у тому числі шляхом стажування безпосередньо на робочому місці.

Зі свого боку керівник з маркетингу ТОВ «Еверест СК» повідомила учасників про потребу монтажника зв'язку та менеджера (управителя). Ознайомила присутніх з умовами праці, графіком роботи, оплатою праці. Розповіла про переваги соціального пакету та можливостями проходження навчання. Шестеро безробітних виявили бажання працевлаштуватися.

 

А менеджер з персоналу ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» розповіла, що підприємству потрібні: продавець-консультант, приймальник замовлень, охоронник, фахівець з методів розширення ринку збуту (маркетолог). Поінформувала про вимоги до працівників, ознайомила з режимом роботи та заробітною платою. Із десятьма безробітними, які зацікавилися варіантами працевлаштування, вона провела попередню індивідуальну співбесіду та запропонувала пройти стажування.

За матеріалами Хмельницького міського центру зайнятості