09.08.2022 | 13:33

Бажаєш працювати кухарем? Вмієш готувати та маєш певний досвід, але не маєш спеціальної освіти?

Запрошуємо підтвердити результати неформального навчання за професією «Кухар»!

Здавалося б, працівники з великим досвідом роботи та життєвим багажем - мрія кожного роботодавця. Проте, сьогодні людям без документу про освіту важко на рівних конкурувати на ринку праці.

З метою забезпечення соціального захисту громадян, підвищення їх конкурентоспроможності та мобільності на ринку праці служба зайнятості здійснює організацію процесу підтвердження результатів неформального навчання.

Неформальне професійне навчання – це набуття працівниками професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання.

Всі особи, які працювали на підприємстві та оволоділи певними професійними навичками, але не мали при цьому документального підтвердження, мають змогу підтвердити свою компетенцію та отримати документ встановленого зразка.

Фінансування підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця (у разі направлення ним особи).

Підтвердження результатів неформального професійного навчання за професією «Кухар» 3-6 розрядів здійснюється у закладах:

Направлення на підтвердження кваліфікації особа може отримати у будь-якому центрі Державної служби зайнятості.

Особі, яка підтвердила кваліфікацію, видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання.

Перелік документів необхідних для підтвердження професійної кваліфікації за посиланням  https://cutt.ly/OZXx56B.

За більш детальною інформацією звертайтеся за номером (0382) 65-74-08 або (093) 027 05 11.

Телеграм-чат «Підтримка ДСЗ Хмельницький» https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky.