19.09.2023 | 08:47

Розпочинаємо серію статей про працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Знайомтеся - Каріна Терейковська, має статус ВПО. На новому місці працює продавцем-консультантом в магазині електроінструментів.

Пані Каріна була вимушена покинути свою рідну домівку через військові дії, які відбувалися в її селищі Новотягинка, що на Херсонщині.  Вона переїхала на Хмельниччину у місто Старокостянтинів, отож у пошуку роботи звернулася до Старокостянтинівського управління Хмельницької філії Хмельницького обласного центру зайнятості. Кар’єрний радник надала  жінці декілька пропозицій щодо офіційного працевлаштування. Так як за останнім місцем роботи наша героїня працювала продавчинею, то її зацікавила вакансія продавця-консультанта у магазин електроінструментів від ФОП Стаднік Оксани Миколаївни.

       Після зустрічі з працедавцем Каріна вирішила спробувати себе на цій посаді і вже за кілька днів, дізнавшись про умови праці, графік роботи твердо вирішила, що хоче тут працювати. Підприємиця з розумінням та доброзичливістю сприйняла нову працівницю, з її слів: «Каріна нам одразу сподобалась, ми відчули її простоту, порядність та бажання працювати, тому  з великим задоволенням приймаємо її у свій колектив».

      Своєю роботою Каріна задоволена, при нагоді удосконалює свої професійні навички та навчається новому. Але має свою мрію, як і більшість внутрішньо   переселених осіб - твердо вірить, що закінчиться війна нашою перемогою і вона повернеться додому на свою рідну Херсонщину.

А підприємиця Оксана Стаднік отримала вже дві державних компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, так як три місяці тому працевлаштувала ще одного переселенця з Херсонщини.

Єдиний портал вакансій.

Консультації з працевлаштування: 096 045 60 10.

Телеграм-чат «Підтримка ДСЗ Хмельницький».

Підтримуймо один одного! Працюймо для Перемоги!