20.09.2023 | 14:49

Серед вдалого працевлаштування внутрішньо переміщених осіб   яскравим прикладом є історія працевлаштування сім´ї Ющенків Олега та Юлії.

Подружжя, в квітні минулого року, переїхали з міста Маріуполя на Хмельниччину до села Юхимівці Наркевицької територіальної громади.

На новому місці Олег та Юлія розпочали життя з чистого аркушу. Одна із складових – професійна реалізація!

Тепер вони працюють на цукровому заводі, а нову роботу їм допомогли знайти фахівці Волочиського управління Хмельницької філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

Кар’єрний радник провів поглиблене профілювання, в ході якого визначив професійний та освітній рівень безробітних, ступінь їх мотивації до роботи, активність та мобільність на ринку праці. Обговорили перешкоди, які можуть стати на заваді в пошуку роботи. В ході співбесіди був складений індивідуальний план працевлаштування і заходи відповідно до профільної групи. Фахівець служби зайнятості допоміг скласти якісні резюме та навчив презентувати себе перед роботодавцем.

Як результат проведеної роботи, Олега та Юлію Ющенків було працевлаштовано на посади інженер з охорони праці та слюсар-ремонтник до Товариства з обмеженою відповідальністю «Наркевицький цукровий завод».

Роботою своєю молоді люди задоволені, адже робота цікава та відповідальна; вимагає твердого характеру та  професійних знань.

Консультації з працевлаштування: (096)045-60-10.

Працюймо разом задля нашої Перемоги!