оп
22.03.2019 | 13:14

Для старшокурсників економічного факультету Кам’янець-Подільського університету ім. Огієнка на базі Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості проведено  семінар-тренінг на тему: «Відкрий власну справу». Така форма співпраці ВУЗ  та служби зайнятості є особливо актуальною, адже студенти навчаючись мають змогу  на практичних прикладах  опановувати додаткові знання для подальшого застосування у професійній діяльності.

    Під час заходу заступник начальника відділу активної підтримки міського центру зайнятості Леся Волкова  навчала, як скласти  бізнес - план з усіма його складовими та детальним проведенням необхідних розрахунків. Адже бізнес-ідеї, які запропонували студенти були досить оригінальні, а саме: квест-кімната, кав’ярня на колесах, швидке харчування, кафе здорового харчування, зелений туризм тощо.

Застосування SWOT-аналізу в процесі роботи команд дозволило учасникам сформувати план реалізації бізнес-ідеї, після цього вибрати нові тренди та тенденції маркетингової стратегії. В процесі реалізації авторських бізнес-ідей мали місце навчально-ігрові технології, які викликали неабиякий інтерес у студентів.

Слід зазначити, що саме організація таких практико-орієнтованих заходів для студентської молоді є одним із дієвих механізмів підготовки до майбутньої трудової діяльності.         

За матеріалами Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості