20.10.2023 | 14:01

     П’ять років тому ми розповідали про святкове відкриття кав’ярні «Кварта» фізичною особою-підприємцем Василем Білоконем. Василь був безробітним та перебував на обліку, на той час, у Дунаєвецькій районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості,  де отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

      Ця історія має успішне продовження.

     ФОП Василь Білокінь частий гість у відділі по роботі з роботодавцями Дунаєвецького управління Кам’янець-Подільської філії Хмельницького ОЦЗ, але не тому, що у його бізнесі висока плинність кадрів, а тому, що його бізнес розвивається, розширюється. У 2021 році Василь відкрив ще одну кав’ярню і за допомогою служби зайнятості підібрав працівників та скористався програмою з відшкодування єдиного соціального внеску.

     Фахівці управління часто запрошують підприємця взяти участь у семінарах з орієнтації на підприємницьку діяльність, на яких  він ділиться досвідом провадження підприємницької діяльності та мотивує інших до започаткування бізнесу.

     Цього року підприємець, завдяки мікрогранту на 250 000 гривень, реалізував ще одну ідею -  відкрив кворкінг у м.Дунаївці - кав’ярню з власною випічкою та продажем кавових напоїв, з великим залом для гостей, де затишна атмосфера і  можливість віддалено працювати, проводити особисті та робочі зустрічі. Згідно бізнес-плану створив 3 робочих місця та працевлаштував безробітних, які перебували на обліку в  Дунаєвецькому управлінні.

 

     Бажаємо підприємцю, щоб бізнес процвітав і приносив радість, а клієнти завжди були задоволені!