19.01.2016 | 14:52

У Шепетівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний захід «День відкритих дверей центру зайнятості» для учнів 9 та 10 класів загальноосвітньої школи №6. Мета заходу: надання інформації про світ професій, ринок праці міста та району, актуальність робітничих професій, реальний попит роботодавців на робітників, важливість вибору першої професії, особливості працевлаштування в сучасних умовах, можливість безкоштовного навчання за сприянням служби зайнятості.

Захід відкрила заступник директора міськрайонного центру зайнятості Т.Каштан, яка зазначила, що ринок праці Шепетівщини потребує робочих рук і саме робітнича професія гарантує людині реальний заробіток.

В рамках Дня відкритих дверей для школярів була проведена ознайомча екскурсія по інформаційно-просторових секторах центру зайнятості. Найбільшу увагу школярів привернув профінформаційний сектор, де вони ознайомилися з описами професій та спеціальностей, інформаційними матеріалами про навчальні заклади, що здійснюють професійне навчання, переліком професій, за якими центр зайнятості організовує навчання, паспортами підприємств.

Учні охоче вели пошуки майбутньої роботи за допомогою татч-скріну, цікавились вакантними посадами на Інтернет-порталі «Труд».

Під час заходу профконсультант центру зайнятості Н.Бушинська провела із учнями інтерактивну гру «Профорієнтаційний квест», також усі бажаючі мали можливість пройти профдіагностичне тестування.

По завершенню заходу школярі отримали роздатковий матеріал та буклети служби зайнятості, які допоможуть у виборі майбутньої професії.

Цей захід є ще одним кроком у співпраці служби зайнятості з загальноосвітніми школами щодо вирішення питання професійної орієнтації молоді та можливостей подальшого їх працевлаштування.