16.05.2018 | 14:11

З метою прискорення працевлаштування демобілізованих військовослужбовців та їх всебічного інформування щодо прав та можливостей, 15 травня 2018 року у Старокостянтинівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для 15 військовослужбовців та учасників АТО.

Для участі у  семінарі була запрошена волонтер міської Служби психологічної допомоги воїнам АТО та сім’ям загиблих учасників бойових дій, психолог  Старокостянтинівського міського кризового центру  Любов Андрійчук, яка представила напрямок діяльності Служби, розповіла про труднощі адаптації учасників бойових дій по поверненню додому, про ознаки та симптоми, які можуть призвести до проявів посттравматичного стресового розладу (ПТСР).

Начальник відділу активної підтримки безробітних Лілія Суходольська  розповіла про послуги, які надає служба зайнятості.

Учасники  отримали кваліфіковані поради фахівців щодо пошуку роботи, професійного навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації та отримання одноразової допомоги по безробіттю для започаткування власної справи. Корисною стала інформація стосовно можливості участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Також, з метою попередження випадків торгівлі людьми розглядалось питання нелегальної трудової міграції громадян України за кордон.

Учасники заходу отримали роздатковий матеріал центру зайнятості для самостійного опрацювання, інформаційні буклети про Службу психологічної допомоги воїнам АТО та переглянули відео-ролик «ПТСР, афганський синдром».

За матеріалами Старокостянтинівського МРЦЗ