10.06.2021 | 11:28

Комунікативні навички - навички ефективного спілкування. Сюди зазвичай відносять легкість встановлення контакту, підтримання розмови, навички синтонного спілкування, вміння домовлятися і наполягати на своїх законних правах.

Тому, якщо ми подивимося на статистичні дані, то за період з  2020 по 2021 роки найбільше занять проведено фахівцями Кам’янець-Подільського  міського центру зайнятості для учнівської та студентської молоді саме на цю тему.

До відома: тренінги  на тему: «Розвиток комунікативних навичків» відвідали понад 122 студенти, а загалом їх було проведено в кількості 8 запланованих заходів. Саме тому тренінги з навичок комунікативного спілкування  залишаються і надалі найбільш затребуваними.    

Нещодавно  фахівцями центру зайнятості було  проведено чергове заняття  з комунікативних навичок. За участю студентів  1 курсу Державного вищого навчального закладу «Кам’янець-Подільського індустріального коледжу»  комп’ютерного відділення.

Слухачі отримали багато цікавої та корисної  інформації. Адже розвивати навички комунікації надзвичайно важливо, зазвичай ми  запам’ятовуємо людину саме за манерою розмови, тембром голосу. Ці ж аспекти впливають на ефективність комунікації, зокрема запам’ятовування озвученої інформації.

  Дякуємо навчальному закладу за співпрацю, активних та допитливих  студентів, які з задоволенням відвідують наші заходи.

За матеріалами Кам’янець-Подільського  міського центру зайнятості