26.12.2023 | 09:21

    Наталія Сівіцкас - дружина учасника бойових дій скористалася програмою єРобота «Грант для ветеранів та їх подружжя» та отримала  грант на півмільйона гривень.

    Жінка має понад 3 роки досвіду у весільній індустрії, але давно мріяла  відкрити своє швейне ательє з пошиву весільних суконь. А для того щоб здійснити цю мрію, Наталія взялася складати бізнес-план і в травні цього року через портал «Дія» подала заявку. Після перевірки бізнес-плану Хмельницьким обласним центром зайнятості, отримала запрошення на співбесіду і в результаті – схвальне рішення. Вже в серпні отримала суму, зазначену у бізнес-плані, на власний грантовий рахунок. Гроші було витрачено на придбання швейного обладнання, матеріалів, а також оренду приміщення. Закупивши все необхідне та створивши робочі місця, взяла на роботу швачку і розпочала свою діяльність, посада конструктора на сьогодні ще вакантна.

    Пані Наталія постійно стежить за світовими модними тенденціями, тому одразу орієнтується і на зовнішній ринок. Вона зазначає, що зараз наречені обирають більш стримані, але елегантні фасони весільних суконь, тому колекцію заздалегідь продумала. Наразі колекція складається з 20 фасонів суконь, які ще в процесі відшивання та під брендом Alia Bride будуть реалізовуватися. Також на завершальному етапі розробка сайту Aliabride.com, де буде презентована вся колекція.

    Ми хочемо побажати сім’ї Сівіцкас міцного здоров’я, мирного неба, а пані Наталії успіхів на її бізнес-ниві.

    Грант для ветеранів та членів їхніх сімей.

    Мікрогрант "Власна справа".

    Консультації щодо отримання грантів: (096) 045 60 10.