18.02.2020 | 17:21

«Минулого року завдяки злагодженій роботі центрів зайнятості та філій області досягнуто позитивної динаміки за такими показниками як: збільшення кількості роботодавців та поданих ними вакансій до служби зайнятості, кількості працевлаштованих на нові робочі місця, за якими здійснюється компенсація ЄСВ. Було забезпечено роботою 22,4 тис. осіб, які перебували на обліку», - зазначив директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

За підсумками роботи 2019 року очільник обласної служби зайнятості вручив директорці Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ Лесі Фесун перехідний Прапор «Кращий колектив обласної служби зайнятості».

Основну увагу С.Черешня приділив пріоритетним напрямам роботи обласної служби зайнятості на 2020 рік. Серед них: підвищення професійної компетентності фахівців, надання якісних соціальних послуг роботодавцям та шукачам роботи, проведення ефективної профорієнтаційної роботи з безробітними, впровадження та використання в роботі нових сервісів та інноваційних підходів, зокрема: інститутів кар’єрного радника та консультанта роботодавця, освітній портал тощо.

Питання якісного обслуговування клієнтів, профорієнтаційної роботи з дорослим населенням, інформаційно-роз’яснювальної роботи та посилення зв’язків з громадськістю висвітлили в своїх виступах заступники директора Хмельницького ОЦЗ Сергій Залуський та Ольга Пушкар. Про основні вимоги у роботі кар’єрних радників та реєстраторів окреслила начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Інна Шевель; про організацію роботи з видачі ваучерів для підвищення конкурентоспроможності осіб на ринку праці розповіла начальник відділу організації профнавчання Світлана М’ясникова; про суттєві зміни в законі України «Про запобігання корупції» щодо декларування повідомила провідний інспектор з питань запобігання та виявлення корупції Ганна Подлюк.

Про досвід та напрямки роботи щодо забезпечення надання якісних послуг клієнтам озвучили директора: Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ Леся Фесун, Городоцької районної філії Хмельницького ОЦЗ Анатолій Вандоляк, Хмельницької районної філії Хмельницького ОЦЗ Світлана Загребельна.

По закінченню наради учасники обговорили спільні дії задля вирішення поставлених завдань на 2020 рік.

За матеріалами відділу інформаційної роботи Хмельницького ОЦЗ