25.10.2023 | 10:23

Тетяна Зайчикова – переселенка з Маріуполя, яка була змушена покинути свою домівку та шукати прихистку на Хмельниччині.

У серпні минулого року Тетяна звернулась у пошуку роботи до Білогірського відділу Шепетівської філії Хмельницького обласного центру зайнятості. «Пані Тетяна за освітою економіст, працювала бухгалтером у м. Маріуполь. Тому задля підбору підходящої роботи та оперативного працевлаштування, наші фахівці провели для неї профілювання, під час якого з’ясували її побажання та потреби щодо майбутнього працевлаштування, професійний та освітній рівень, досвід роботи, ступінь трудової мотивації тощо», - розповідає начальниця Білогірського відділу Віта Богуш.

Переглянувши різні вакансії, переселенка погодилась пройти співбесіду на фермерському господарстві «Озера». «Роботодавець запропонував мені посаду бухгалтера на яку я відразу погодилась. Пройшовши стажування мене оформили працювати на підприємстві», - розповідає Тетяна. Водночас роботодавець, завдяки урядовій програмі, отримає компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи у розмірі 6700 гривень.

Служба зайнятості здійснює все можливе щоб допомогти людям у складній життєвій ситуації, а роботодавцям - відчути підтримку держави.