21.06.2019 | 13:18

Донедавна Олексій Кузьмук – безробітний Білогірської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, а сьогодні – власник крамниці «У кума».

Отримавши кваліфіковані послуги фахівців служби зайнятості, серйозно задумався щодо можливості відкриття власної справи.

Шлях до підприємництва – непростий, але О.Кузьмук прийняв для себе рішення – працювати на себе. У листопаді 2018 року зареєструвався як суб’єкт підприємницької діяльності. До цього передували заходи служби зайнятості: інформаційні та тематичні семінари, орієнтовані на підприємницьку діяльність, консультування у сфері оподаткування тощо.

Важливим є те, що він і фінансову підтримку  отримав від державної служби зайнятості – одноразову виплату допомоги по безробіттю. Отож, позаду залишилась участь в АТО з 2015 по 2017 роки та робота на державній службі.

На даний час, Олексій Кузьмук спільно зі своєю дружиною успішно провадить свою діяльність у сфері торгівлі. Покупці, відвідавши магазин підприємця, мають можливість придбати не тільки товари першої необхідності, але й потішити себе придбанням смаколиків та іграшок для своєї малечі. В планах на майбутнє – розширення бізнесу та прийняття на роботу найманих працівників. Тому О. Кузьмук і надалі співпрацює з Білогірською районною філією Хмельницького обласного центру зайнятості, але вже як роботодавець та власним прикладом переконує клієнтів служби зайнятості, що успіх залежить лише від самого себе та чітко сформованої ідеї.