02.12.2021 | 10:38

У Полонській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості, 29 листопада, відбулося засідання круглого столу в рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». У засіданні круглого столу взяли участь заступник Полонського міського голови Тетяна Шамрай, представники відділу соціальної роботи з населенням виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, відділу «Полонське бюро правової допомоги», Полонського відділення поліції Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій обл., Полонської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

У ході засідання обговорено напрями діяльності та механізм вдосконалення взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі. «Ефективне реагування на подібні факти, надання допомоги постраждалим та притягнення кривдників до передбаченої Законом відповідальності, і є нашою основною метою», - зазначила Тетяна Шамрай.

Учасники круглого столу були єдині у думці, що найважливішу роль у попередженні насильства у сім'ях відіграє інформаційно-просвітницька та консультаційна робота. Тому ефективному вирішенню проблеми запобігання насильства має стати злагоджена взаємодія всіх учасників круглого центру.

Підсумовуючи засідання, Тетяна Шамрай наголосила, що міська влада і надалі буде спрямовувати свою роботу на покращення вільного від насильства та комфортного соціального простору в Полонській територіальній громаді.

За матеріалами Полонської районної філії Хмельницького ОЦЗ