09.10.2019 | 08:54

 08 жовтня у Хмельницькому міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста «Компенсація роботодавцю  витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на  фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб».

 Мета  - інформування роботодавців про послуги, які надає служба зайнятості та  стимулювання до створення нових робочих місць.

Провідний фахівець з питань зайнятості  відділу взаємодії з роботодавцями Хмельницького міського центру зайнятості Дмитро Ярош ознайомив роботодавців з ситуацією на місцевому ринку праці, актуальними вакансіями та умовами, за якими роботодавець має право на компенсацію ЄСВ відповідно до ст. 26 та ст.27 Закону України «Про зайнятість населення». Детально розповів про можливість отримання компенсації витрат на оплату праці у разі працевлаштування безробітних осіб  з числа внутрішньо переміщених осіб.

У заході взяли участь 9 роботодавців міста.                                            

 

За матеріалами Хмельницького міського центру зайнятості