14.08.2019 | 09:18

Цього разу мова йтиме про Катерину Ковалінську, успішну жінку-підприємця, власницю  магазину «Колосок», яка займається улюбленою справою -  торгівлею продуктами харчування.

Катерина Борисівна має вищу економічну освіту, закінчила Тернопільську академію народного господарства. Досвід організаційно-кадрової  роботи  в органах місцевого самоврядування дав можливість розвинути в собі якості, які притаманні сучасному підприємцю: організаційні та підприємницькі нахили, знання в галузі економіки, менеджменту та психології.

 У січні 2019 року у зв’язку із скороченням штатів, пані Катерину було  звільнено з займаної посади. По допомогу у пошуку підходящої роботи вона  звернулася до Славутської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ.

Так, як підходящу роботу знайти не так вже і легко,у пані Катерини виникла ідея створення власного бізнесу. Хоча вона засумнівалася у власних силах та своїх   матеріальних можливостях.

 Фахівці філії запропонували пані Катерині відвідувати  інформаційні семінари, тренінги з питань започаткування власної справи з можливістю отримати консультації фахових спеціалістів служби зайнятості. Згодом,  пройшла    профдіагностичне тестування, яке дало позитивний результат. А  професійне навчання на курсах «Підприємець-початківець», організоване за направленням служби зайнятості на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ України  з 23 травня по 10 червня 2019 року, дало можливість набути нових знань в галузі підприємництва, податкового законодавства та скласти бізнес-план на тему «Торгівля продовольчими товарами».

У червні 2019 року, успішно захистила його та зареєструвавшись, як суб’єкт підприємницької діяльності, отримала від державної служби зайнятості одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи.

Навряд чи можна знайти бізнес більш популярний, ніж торгівля продуктами харчування. Наразі її продуктовий магазин «Колосок» забезпечує продуктами харчування та напоями жителів одного із мікрорайонів Славути.  

 Катерина Ковалінська - приклад жінки,  яка не опустила руки, втративши  роботу. Поставила перед собою чітку мету, пані Катерина  проявила наполегливість в її досягненні, і при цьому залишилася  чуйною, уважною, привітною  до людей та  відвідувачів магазину, а це основа будь-якого успіху у підприємництві.

За інформацією Славутської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ