23.11.2023 | 14:11

Яскравим прикладом отримання мікрогранту на створення та розвиток власного бізнесу, в рамках урядового проєкту  «єРобота: Власна справа», є відкриття у Шепетівці інклюзивної кав’ярні-кондитерської «Sunny Coffe», де мають змогу працювати особи з інвалідністю, а саме «Сонячні діти».

Це перша в Хмельницькій області кав’ярня, у якій працюють люди з ментальними порушеннями. Відкрила цю кав’ярню голова громадської організації «Діти сонця» Людмила Наумець, яка на грантові кошти започаткувала власну справу, створивши 2 нових робочих місця, на які працевлаштувала безробітних, які перебували на обліку в Шепетівській філії Хмельницького ОЦЗ.

За словами Людмили, питання працевлаштування і соціалізації людей з метальними порушеннями стоїть дуже гостро, тому задум відкрити інклюзивну кав’ярню був вже давно. А нова стратегія уряду та надання мікрогранту від держави дало можливість втілити ідеї в реальність!

Заступник директора Хмельницького ОЦЗ Олександр Підтесаний та в.о. директора Шепетівської філії Олександр Ребекевша відвідали підприємницю, щоб докладніше розповісти про відносно нову програму служби зайнятості – надання компенсації роботодавцям за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.