оп
09.01.2019 | 10:38

4 січня 2019 року з метою підвищення правової обізнаності безробітних громадян, а також упередження шахрайства при працевлаштуванні, в Славутській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся семінар «Легальна зайнятість», в якому взяли участь 15 шукачів роботи.

Відкрив захід директор філії Сергій Пономарьов, який зосередив увагу учасників на ключових тенденціях сучасного ринку праці та проблемах легальної зайнятості, перевагах легального працевлаштування в Україні та за кордоном й можливістю офіційного працевлаштування в Ізраїлі.

Продовжила висвітлення правових питань легального працевлаштування начальник Славутського бюро правової допомоги Людмила Кетюшко-Шатковська. Шукачі роботи мали нагоду ознайомитися з актуальними положеннями законодавства України про працю, з питаннями захисту трудових прав у судовому порядку, соціального страхування на випадок безробіття.

На завершення заходу було розповсюджено інформаційні буклети та продемонстровано документальну відеострічку «Життя на продаж».

За матеріалами Славутської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ