17.01.2020 | 10:32

Інститут консультанта роботодавця є другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості. Основна мета новацій полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.

Так, 15-16 січня на базі Старокостянтинівської міськрайонної філії та Кам’янець-Подільського МЦЗ  відбулися чергові тренінги для фахівців по взаємодії з роботодавцями Білогірської, Красилівської, Старокостянтинівської, Старосинявської, Теофіпольської, Кам’янець-Подільської філій та  Кам’янець-Подільського МЦЗ.

Начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Ірина Козко під час тренінгу розкрила ідею модернізації процесу комунікації фахівців служби зайнятості з роботодавцями та у рольових іграх, вправах, мозкових штурмах допомагала учасникам набути нових навичок спілкування. Також на тренінгу вчилися визначати потреби роботодавців у залежності від їх типу, аналізувати посади підприємств та відточували навички самопрезентації.