У Ярмолинецькій районній філії Хмельницького ОЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій для ТОВ «СЕ Борднетце – Україна». Підприємство спеціалізується на виготовленні кабельно-провідникової продукції для іноземних автомобілів. Кабельні мережі виготовляють у різних країнах світу - Польщі, Словаччині, Туреччині, Марокко, Болгарії, Китаї та Мехіко. Тепер цей процес набирає обертів і в Україні, зокрема, у м.Тернопіль, м.Чернівці, м.Чортків та м.Хмельницький.
За словами фахівця з персоналу Світлани Мороз, підприємство має потребу у в’язальниках схемних джгутів, кабелів та шнурів. Здобути необхідну професію можна безпосередньо на виробництві, пройшовши 4-х тижневе навчання.
На підприємстві функціонує безперервне виробництво в 3 зміни. Для працівників організовується транспортування до місця роботи та додому, безкоштовне медичне страхування, гарячі обіди з частковою оплатою (65% за кошти роботодавця), безпечні умови праці, забезпечення спецодягом, а також можливість кар’єрного росту та професійного розвитку. Заробітна плата від 8700 до 10000 грн., офіційне працевлаштування.
У заході взяли участь 13 безробітних осіб.
За матеріалами Ярмолинецької районної філії Хмельницького ОЦЗ