оп
22.03.2019 | 11:21

        Днями у Дунаєвецькій районній філії  Хмельницького ОЦЗ відбулося засідання  круглого столу на тему: «Підвищення професійного рівня та конкурентоспроможності працездатного населення на Дунаєвеччині». У обговоренні взяли участь представники місцевої влади та районної філії Хмельницького ОЦЗ, роботодавці, соціальні партнери.

        За словами директора Дунаєвецької районної філії Віктора Мельника передумовою  підвищення конкурентноспроможності  населення району на ринку праці є  формування у молоді мотивації до здобуття робітничих професій, відновлення системи підготовки кадрів на виробництві, створення належних умов роботи та оплати праці.

        Виступ директора підхопив заступник голови райдержадміністрації Руслан Смоленський, який акцентував увагу присутніх на питаннях збереження та розвитку трудових ресурсів,  стимулюванні подальшого професійного та кар'єрного росту працівників.

        Про прогнозування перспективних потреб району у кваліфікованій робочій силі, основні напрямки економічного та соціального розвитку району розповіла начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації  Тетяна Тиран.

        У результаті проведеного заходу учасники узгодили рекомендації щодо забезпечення чіткої взаємодії всіх сторін соціального партнерства у напрямку підвищення конкурентноспроможності  населення району на ринку праці.

За матеріалами Дунаєвецької районної філії Хмельницького ОЦЗ