23.10.2020 | 14:14

            22 жовтня 2020 року відбувся  II-й етап обласного  заочного  конкурсу презентацій «Моя громада і Я» серед учнів  9-10 класів закладів загальної середньої освіти Ізяславського району. 

           Автори робіт, які були представлені на конкурс, дотримались всіх конкурсних вимог, зокрема розкриття конкурсної тематики, оригінальність та творчий підхід у виконанні роботи. Серед усіх  презентацій, які були представлені на розгляд, члени конкурсної комісії визначили єдиного переможця, хоча на увагу заслуговують усі.

          В підсумку, за колективним рішенням конкурсної  комісії,  до складу якої  входили представники  Ізяславської районної філії Хмельницького ОЦЗ - провідні фахівці з профорієнтації  Т.Франчук та О.Волинець, методист з виховної роботи Будинку творчості дітей та юнацтва Л.Хмиз, методист Будинку творчості дітей та юнацтва Н.Ніколайчук,  а також психолог О.Самчук, перше місце посіла робота команди учнів Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія» М.Галенюка та А.Якушевської, яка представлена до участі у фіналі. Друге місце зайняла робота команди учнів Клубівського ліцею імені Героя України Олега Довгого – А.Кравець, З.Мірецької, Д.Довгої. Третє місце посіла презентація  учениці Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст. - С.Романюк.

          Щиро вітаємо переможців та учасників конкурсу!

 За матеріалами Ізяславської районної філії  Хмельницького ОЦЗ