06.04.2021 | 14:02

  Використання сучасних технологій у різних галузях промисловості, будівництва, транспорту та виробництво високоякісної продукції не можливе без кваліфікованих кадрів, а особливо без кваліфікованих електрогазозварників.

  За направленням Хмельницького міського центру зайнятості та під замовлення роботодавців, цьогоріч на електрогазозварника навчається 3 безробітних особи. Виробнича практика  проводиться на базі ТОВ "Р.І.Н.О". Курс навчання займає не більше 6 місяців. Відповідно до навчального плану майбутні кваліфіковані працівники вивчають основи матеріалознавства, основи читання креслень, вимоги до забезпечення безпечної і безаварійної роботи устаткування,  сутність виконання робіт із зварювання простих деталей, вузлів і конструкцій.

  Зазначимо, що важливим напрямом підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці є їх професійна підготовка та перепідготовка. Тому державна служба зайнятості пропонує професійне навчання, організацію стажування на робочих місцях, як різновид підвищення кваліфікації фахівців.

  В січні-березні 2021 року за направленням Хмельницького міського центру зайнятості стажування на підприємствах проходили 31 безробітний,  1 особа – навчається за індивідуальною формою та 3 безробітних - за груповою формою навчання.

  За матеріалами Хмельницького міського центру зайнятості