18.12.2019 | 17:09

У Хмельницькому обласному центрі зайнятості завершилась дводенна нарада з елементами навчання для директорів базових центрів зайнятості та філій.

Другий день наради розпочав  директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня, який ознайомив з інноваційною діяльністю Хмельницької обласної служби зайнятості, її пріоритетами та перспективами. «Наша служба постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення форм та методів роботи, спрямованих на сприяння якнайшвидшого повернення незайнятих громадян до трудової діяльності», – наголосив С. Черешня.

Про виконання бюджетної програми у 2019 році та вимоги до планування та організації роботи у 2020 році розповів заступник директора Хмельницького ОЦЗ Сергій Залуський.

Основні питання щодо підвищення ефективності організації роботи кар’єрних радників, їх співпраці зі спеціалістами з профорієнтації, а також щодо моніторингу надання послуг вивільнюваним особам з РДА говорили: заступник директора Ольга Пушкар, начальниця відділу сприяння працевлаштуванню Хмельницького ОЦЗ  Інна Шевель та начальниця відділу організації надання послуг роботодавцям Ірина Козко.

Директорки Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ Леся Фесун та Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького ОЦЗ Аліна Слободян розповіли про досвід роботи щодо проведення роз’яснювальної роботи з працівниками РДА та їх підрозділів під час вивільнення. 

З досвідом роботи щодо наближення послуг служби зайнятості до людей через співпрацю з ОТГ ознайомили директор Волочиської районної філії Хмельницького ОЦЗ Олександр Скиба та директорка Новоушицької районної філії Хмельницького ОЦЗ Любов Вербовська.

Позитивним досвідом роботи за «формулою»: безробітний –кар’єрний радник – рекрутер – роботодавець поділилася директорка  Кам’янець-Подільського  міського центру зайнятості Наталія Постова.

Про зміни до порядку відбору навчальних закладів  для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання повідомила начальниця відділу організації профнавчання Хмельницького ОЦЗ Світлана М’ясникова.

Начальник відділу внутрішнього аудиту Хмельницького ОЦЗ Марина Сорочинська ознайомила із аналізом результатів внутрішніх аудитів діяльності  підрозділів Хмельницької обласної служби зайнятості.

По закінченню наради було підведено підсумки та визначено основні завдання щодо подальшого удосконалення роботи з клієнтами служби зайнятості, підвищення ефективності комунікації, рівня професійних знань фахівців, активізації поведінки обласної служби зайнятості на ринку праці регіону.