30.06.2020 | 11:59

26 червня заступник директора Хмельницького обласного центру зайнятості Ольга Пушкар взяла участь в онлайн засіданні обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Засідання відбулося під головуванням голови координаційної  ради Оксани Ситницької.

На засіданні розглядалися питання щодо виконання Законів України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» та «Про протидію торгівлі людьми».

Хмельницькою обласною службою зайнятості постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення, зокрема інформаційні і тематичні семінари для безробітних громадян, з метою попередження торгівлі людьми та орієнтації на легальну зайнятість. Протягом січня – червня  2020 року  було проведено 45 семінарів «Ризики нелегальної трудової міграції» для 889 безробітних, 339 семінарів із загальних питань зайнятості,  якими охоплено 6453 безробітні, а під час карантину -  167 інформаційних вебінарів для 718 осіб, де також розглядалися вищезазначені питання.

За результатами обговорення питань згідно порядку денного було узагальнено роботу координаційної ради та визначено подальшу спільну роботу в цьому напрямку.