13.10.2023 | 11:44

Ващук Анна – переселенка з міста Чернігова, яка на початку війни вимушено з сім'єю покинула рідне місто і зупинилась проживати в місті Ізяславі що на Хмельниччині.

«Спостерігаючи кожного дня за своїми дітьми та їх однолітками, я зрозуміла наскільки зараз діти потребують підтримки від дорослих, наскільки важливо оберігати їх психоемоційний стан і не дати війні зіпсувати їх дитячі спогади», - згадує Анна. Маючи багаторічний досвід в event-індустрії, а це понад 15 років, переселенка вирішила започаткувати власну справу і відкрити новітній творчий простір для розвитку дитини Kids club «Event with friends». «У клубі діти будуть зайняті, а в цей час дорослі зможуть спокійно вирішувати свої справи», - додає наша героїня.

За допомогою у відкриті власної справи Анна звернулася до Ізяславського відділу Шепетівської філії Хмельницького обласного центру зайнятості. Успішно захистивши бізнес-план героїня отримала мікрогрант на створення власного бізнесу в розмірі 250 тисяч гривень. На грантові кошти вона орендувала приміщення, закупила необхідні обладнання та матеріали (меблі, оргтехніку, дидактичний і роздатковий матеріал, іграшки, костюми для анімаційних програм, тощо). А на нові робочі місця - адміністратора та організаторів культурно-дозвіллєвої діяльності, працевлаштувала троє безробітних, які були на обліку в Ізяславському відділі. «У планах організувати простір розумного батьківства (зустрічі з психологами, лікарями та іншими профільними спеціалістами), створити мережу  та відкрити локації у віддалених мікрорайонах міста та інших населених пунктах району», - розповідає Анна.

Більше про заклад читайте на Instagram-сторінці @Event_with_friends. Довідки та консультації щодо отримання мікрогранту за телефонами: (044)244-94-27; (096)045-60-10. Телеграм-чат https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky