27.10.2023 | 11:15

Ольга Авдієвська, через активні військові дії, разом із сім’єю у 2022 році переїхала з Чернігова до Хмельницького. За професією жінка косметолог, мала ідею щодо започаткування власної справи та залучила грантові кошти на створення власного бізнесу.

Взявши участь в урядовій грантовій програмі «Власна справа» від державного проєкту єРобота та отримавши позитивне рішення від Державного центру зайнятості,  жінка втілила плани у життя по створенню бізнесу – відкрила косметологічний кабінет. Завдяки грантовій фінансовій підтримці підприємиця придбала необхідне обладнання та матеріали, орендувала приміщення.

За словами О.Авдієвської започаткування омріяної власної справи за допомогою держави та наполеглива праця дало можливість не тільки досягнути особистого успіху та реалізувати себе у професійній сфері у доволі нелегкий час, а й забезпечити роботою інших людей.

Зараз у пані Ольги успішно працюють вже три найманих працівниці, одна з яких - внутрішньо переміщена особа, що дало можливість подати заяву до Хмельницької філії Хмельницького обласного центру зайнятості для участі у програмі компенсації витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Все про мікрогрант «Власна справа».