оп
03.12.2018 | 13:54

Гостей – майбутніх випускників міських шкіл та професійно-технічних училищ привітали директор кооперативного коледжу-інституту Світлана Леськова,  заступник директора Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Залуський та студентський хор, який виконав студентський гімн «Гаудеамус».  Спікери - студенти різних спеціальностей розповіли, як вони обирали свій фах, а запрошені випускники – про те, як склався їх шлях після закінчення інституту та свої  професійні  досягнення.  

Для школярів фахівці Хмельницького обласного, міського центрів зайнятості та районної філії ОЦЗ проводили профорієнтаційні ігри «Час професій», експрес-тестування на визначення професійного спрямування і презентацію платформи для профорієнтаційного тестування «Моя професія: консультаційна мережа». Учням професійно-технічних закладів фахівці служби зайнятості запропонували бізнес-гру «Розпочни свій бізнес», а психолог «вишу» провела  тренінгове заняття зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Під час заходу в фойє інституту працював консультаційний пункт служби зайнятості, де студенти і учні могли отримати консультації  щодо послуг служби зайнятості для молоді, напрямків підприємництва, перспектив майбутнього працевлаштування, вимог до складання резюме, співбесіди з роботодавцем, а також, ознайомитися з актуальними вакансіями на місцевому ринку праці. 

Участь у форумі взяли близько 200 учнів загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів. Такі заходи сприяють формуванню усвідомленого підходу до вибору професії та допомагають молоді   у побудові  професійної траєкторії.

Відділ організації профорієнтації Хмельницького ОЦЗ