оп
14.11.2018 | 14:52

Відкриваючи семінар, заступник директора Хмельницького ОЦЗ О.Пушкар зазначила, що рівень вимог до профорієнтаційної роботи в контексті реформування служби зайнятості підвищується, при цьому фахівці з профорієнтації повинні не тільки  працювати над самоудосконаленням, але і брати активну участь в навчанні персоналу  центрів зайнятості і філій, зокрема, з питань рекрутингу, методів роботи кар’єрних  радників тощо.

З актуальними завданнями та підходами в профорієнтаційній роботі служби зайнятості (за результатами навчального семінару керівників відділів організації профорієнтації регіональних центрів зайнятості в ІПК ДСЗУ) ознайомила начальник відділу організації профорієнтації Хмельницького ОЦЗ Г.Баштанова.

         Під час практичного заняття фахівець відділу А.Данілкович презентувала «Веб-базовану платформу для онлайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Далі з  учасниками обговорювалися дорожня карта проведення онлайн-тестування, особливості  та робочі моменти використання платформи,  професійної консультації, обробки результатів тестування тощо.    

Дуже корисним стало тренінгове заняття «Тренінг для тренерів», яке провела заступник начальника відділу організації профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості А.Гембова. Фахівці розглянули основні аспекти тренінгової роботи, види та форми вправ, які використовують тренери; ознайомилися із типами «важких» клієнтів та як з ними працювати. Потім учасники складали, презентували та обговорювали драфти актуальних для них тренінгів.  

         Відбувся і обмін досвідом. Начальник відділу активної підтримки безробітних Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості Н.Семенюк презентувала  

інтерактивний профорієнтаційний захід, який проведено з учнями в рамках проекту Нова Українська Школа «У поступах до цінностей», а провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Славутської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Я.Терновий поділився досвідом організації та проведення вебінару з використанням скап-зв’язку для учнівської молоді об’єднаних територіальних громад на тему «Як розпочати свій бізнес?».

  Впевнені, що отримані знання допоможуть фахівцям удосконалювати форми і методи профорієнтаційної роботи з населенням та сприятимуть підвищенню якості профорієнтаційних послуг.

 

Відділ організації профорієнтації Хмельницького ОЦЗ