08.11.2019 | 15:30

Однією із найкорисніших та найцікавіших форм профорієнтаційної роботи для школярів є  проведення професіографічних екскурсій, під час яких учні мають змогу перевірити власні знання про професії, визначити, які якості характеру та здібності треба мати для певних професій та чи володіють вони ними. 

07 листопада 2019 року фахівці Волочиської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості організували для учнів Волочиської загальноосвітньої школи №1 професіографічну екскурсію на швейну фабрику.

ТОВ «Т-стиль» (торгівельна марка «Goldi») входить у число ведучих підприємств швейної промисловості в Хмельницькій та Рівненській областях, а готові товари цієї марки реалізовуються як в магазинах по всій Україні, так і експортуються за кордон. На сьогоднішній день товариство - це високотехнологічне, розвинуте підприємство з виробництва трикотажних швейних виробів. Підприємство оснащене сучасним обладнанням. Під час екскурсії учні ознайомились з виробничим процесом з виготовлення трикотажних виробів та на власні очі побачили роботу швачок, прасувальниць.

На завершення екскурсії учні поспілкувалися з працівниками підприємства та висловили щиру подяку спеціалістам центру зайнятості і роботодавцю за цікаву, пізнавальну та корисну екскурсію, а педагогічні працівники наголосили, що такі заходи допомагають сформувати у школярів реалії трудового життя, позитивно ставитись до робітничих професій, допомагають у виборі професії.

За матеріалами Волочиської районної філії Хмельницького ОЦЗ