28.01.2016 | 11:19

Понад 10 років років триває плідна співпраця ТОВ «Український кристал» з Кам’янець-Подільським міським центром зайнятості, яка вирішує широке коло питань обох сторін, і найголовніше – питання працевлаштування громадян, яким на сьогодні дуже непросто знайти роботу. Підбір, підготовка та навчання кадрів, взаємодія зацікавлених сторін у  працевлаштуванні, укомплектування штату зі здібних працівників – це лише частина того, на що роботодавець може розраховувати при взаємодії зі службою зайнятості, головне при цьому – почути побажання один одного. Мудрий і далекоглядний роботодавець сьогодні думає про те, як зберегти кадри і вийти з кризових явищ з мінімальними втратами. Керівництво ТОВ «Український кристал» (генеральний директор Юр’єв Володимир Васильович) активно розвиває шляхом пошуку новітніх технологій виробництва, налагодження партнерських зв’язків з партнерами як на місцевому рівні, так і  в багатьох містах України та світу.

Сьогодні в умовах сучасного ринку праці особливо вигідно економити кошти, навчаючи за різними формами навчання працівників за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Як результат підприємство отримує кваліфіковані кадри, а особа - гідне робоче місце. Тому фахівці Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості вже давно організовують професійне навчання на базі даного підприємства. Люди здобувають професії «пекар», «кондитер», «формувальник тіста» безпосередньо на підприємстві за індивідуальною формою, маючи за керівників навчання висококваліфікаційних працівників ТОВ «Український кристал».

Кам’янець-Подільський міський центр зайнятості і на далі співпрацюватиме з ТОВ «Український кристал» щоб задовольнити потребу в кваліфікованому персоналі, який подарує смачну випічку жителям та гостям Кам’янеччини.