26.06.2020 | 13:54

Конституція України гарантує кожному громадянину право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується, право на належні, безпечні і здорові умови праці, право на соціальний захист у разі безробіття з незалежних від нього обставин.

Державна служба зайнятості є активним учасником на ринку праці щодо сприяння громадянам, які тимчасово не працюють, у пошуку роботи, професійного навчання, а також здійснення фінансової підтримки, у разі настання страхового випадку.

З початку року 3,6 тис. роботодавців краю поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у працівниках, у базі даних налічувалось 15,7 тис. вакансій. Завдяки активній співпраці з роботодавцями 9,5 тис. осіб було працевлаштовано. Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери торгівлі та послуг, переробної промисливості, транспорту. До того ж, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобних робітниках, прибиральниках, двірниках, вантажниках та інших.

До державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатися усі незайняті громадяни, які бажають працювати, а також зайняті громадяни, які бажають змінити місце роботи або працевлаштуватися за сумісництвом, пройти профдіагностику щодо виявлення своїх професійних нахилів.

І пам’ятайте, тільки легальна зайнятість є гарантією соціального захисту працівника!

За матеріалами відділу інформаційної роботи Хмельницького ОЦЗ