14.08.2019 | 09:04

13 серпня 2019 року  на базі Летичівської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання клубу «Правова абетка», для 15 безробітних жінок, які перебувають на обліку у філії. До участі у проведенні заходу запросили в.о. начальника  Летичівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Хмельницькій області Марину Добровольську та фахівця Летичівського бюро безоплатної  правової допомоги Наталію Небесну.

Провідний фахівець з профорієнтації районної філії Інна Данчук, ознайомила учасників засідання з додатковими гарантіями працевлаштування,  новітніми послугами служби зайнятості, електронними сервісами та розповіла, як визначити власну стратегію пошуку роботи.

Виступаючи перед учасниками засідання  М. Добровольська детально розповіла про новітні сервіси Міністерства Юстиції та про порядок одержання повторно документів про державну реєстрацію актів цивільного стану.

Н.Небесна надала інформацію  про порядок отримання безоплатної первинної та вторинної  правової допомоги фізичними особами, згідно ст.13 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» та надала перелік необхідних документів для її отримання.

Потрібно сказати, що така співпраця районної філії та соціальних партнерів допомагає багатьом мешканцям району підвищити свій рівень правової обізнаності.

За інформацією Летичівської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості