21.05.2020 | 15:46

З метою забезпечення оперативного інформування населення щодо послуг та можливостей державної служби зайнятості у період дії карантину, державною службою зайнятості організовуються інформаційні та профорієнтаційні групові послуги засобами дистанційної комунікації.

19 травня 2020 року у Городоцькій  районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся вебінар «Підготовка резюме». Адже, підготовка резюме являється одним з найважливіших кроків в процесі пошуку роботи. Щоб збільшити шанси на отримання хорошої роботи, важливо правильно скласти резюме. Тому клієнти служби зайнятості на вебінарі дізнались, що резюме – це документ, який презентує особу на ринку праці, і до його складання варто віднестись відповідально. Резюме повинно бути структурованим, конкретним і читабельним. Граматичні, орфографічні, друкарські помилки не допустимі. Цікавою для них була інформація про види резюме та  його структуру, відпрацювали техніку заповнення основних блоків резюме, зокрема блоків «компетенції», «кар’єра», «навички та вміння». Ознайомились із структурою мотиваційного (супровідного) листа, який в разі потреби, може бути додано до резюме.

Отже, правильно складене резюме збільшує шанси зацікавити роботодавця і отримати запрошення на співбесіду, а в подальшому – знайти бажану роботу.

За матеріалами Городоцької  районної філії Хмельницького ОЦЗ