11.09.2019 | 16:48

У рамках співпраці з органами влади, місцевого самоврядування, роботодавцями та  соціальними партнерами з питань зайнятості, 11 вересня журналісти телеканалу «TV7+»  відвідали підприємства Ізяславщини.

Під час інформаційної кампанії журналісти знайомились з діяльністю Ізяславської  районної філії Хмельницького ОЦЗ, відвідали ТОВ «Компанія «Укрелітагро», ФОП Маліновська Юлія Федорівна.

В ході престуру журналісти спілкувалися з директором Ізяславської районної філії Хмельницького ОЦЗ Марією Літвінчук, яка розповіла про співпрацю з органами місцевої влади та соціальними партнерами, передусім роботодавцями району та міста з питань зайнятості населення.

Безробітна Наталія Штогрин, яка прийшла на чергове відвідування до кар’єрного радника, розповіла журналістам, що при зверненні до Ізяславської районної філії Хмельницького ОЦЗ з метою пошуку роботи спільно з кар’єрним радником було розроблено індивідуальний план працевлаштування з рекомендованим переліком заходів та послуг зі сприяння працевлаштування. Наразі пані Наталю зацікавила пропозиція започаткування підприємницької діяльності, що в перспективі  дасть їй можливість зайнятися улюбленою справою.

Також представники ЗМІ поспілкувалися з головою Новосільської сільської ради Олександром Шрейдером, який завітав до районної філії з робочим візитом. Пан Олександр зазначив, що щороку у весняний період за участю безробітних громадян, які проживають на території громади, організовуються громадські роботи з благоустрою території населених пунктів сільської ради і за потреби, в межах календарного року, - з ремонту об’єктів соціальної сфери.

Директор ТОВ «Компанія «Укрелітагро»» Володимир Корнійчук розповів про співпрацю з Ізяславською районною філією Хмельницького обласного центру зайнятості. «Основний напрямок роботи товариства – рослинництво. На полях, що обробляються товариством, вирощуються ранні зернові, озимі, технічні та олійні культури над забезпеченням високої врожайності яких працює 200 працівників.  Для кадрового забезпечення працівниками товариство тісно співпрацює з Ізяславською районною філією Хмельницького обласного центру зайнятості. Неодноразово до виконання сільськогосподарських тимчасових робіт під час весняно-польових робіт, збирання врожаю залучались особи з числа безробітних громадян. Організовується також індивідуальне навчання та стажування безпосередньо на виробництві», – зауважив В. Корнійчук.

В 2019 році цим підприємством було подано 85 вакансій. З метою добору претендентів, які відповідають вимогам роботодавця на заявлені вакансії, кар’єрні радники Ізяславської районної філії Хмельницького ОЦЗ здійснили аналіз шукачів роботи за конкретними професіями та спеціальностями на повному ринку праці і безробітних осіб з попередніх років, які користувались послугами протягом останніх 5 років та поширили інформацію на повному ринку праці. Як результат, за сприянням районної філії працевлаштовано 58 осіб, з яких 45 зареєстрованих безробітних.

У ході престуру журналісти також поспілкувалися з Юлією Маліновською - колишньою безробітною, яка за сприяння служби зайнятості, в березні 2019 року, отримала одноразово виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та започаткувала власну справу в сфері надання стоматологічних послуг

Варто зазначити, що на сьогоднішній день  ФОП Маліновська Ю.Ф. створила  2 нових робочих місця, вибравши працівників з числа безробітних: сестра медична зі стоматології та молодша медична сестра.